kraina kanału
elbląskiego

 • wersje językowe

 • Polski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • English (UK)
 • Przedstwiciele Krainy KAnału ELbląskiego reprezentujący krainę na targach. Trzy kobiety oraz trzech mężczycz ubranych elegancko w tym jedna kobieta i jeden mężczyzna w strojach kaptana statku. Reprezentanci stoją przy makiecie pochylni Oleśnica. Makieta przedstawia sposób przepływu statków między wodą a lądem, pokazany jest również teren wokół pochylni, drzewa, łąki oraz pola ze skoszonym zbożem i ułożonymi balotami. Z tyłu za reprezentantami widoczna ogromna fototapeta ozdabiajaca stroisko. Na fototapecie widzocznu jest Janał Elblaski, dwa statki żeglugi ostródzko elbląskiej a przy nich ludzie chcący wejść na statek.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W dniach 4-8 marca 2015 r. przedstawiciele powiatów: elbląskiego, iławskiego i ostródzkiego – partnerzy porozumienia w sprawie zachowania trwałości i celów projektu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego” – uczestniczyli w kolejnych międzynarodowych targach turystycznych ITB Berlin 2015. Są to największe targi turystyczne na świecie – w 26 halach wystawienniczych prezentowało się 10 096 wystawców ze 186 krajów. Przez pięć dni targi odwiedziło 175 tysięcy osób.

  Elementem wyróżniającym stoisko Krainy Kanału Elbląskiego (KKE) była makieta pochylni Oleśnica, która - podobnie jak w latach ubiegłych - była ozdobą polskiego pawilonu narodowego, zaprezentowanego zwiedzającym w nowej szacie graficznej. O naszym stoisku informowały targowe wydania branżowych periodyków turystycznych, dzięki czemu cieszyło się ono niesłabnącym zainteresowaniem wśród targowych gości. Odwiedzający stoisko KKE mogli otrzymać od jego obsługi kompleksową informację na temat oferty turystycznej przekazywaną w profesjonalny i kompetentny sposób przy pomocy różnych narzędzi, m.in., w postaci folderów, map, przewodników, filmów, prezentacji i gadżetów.

  Ważnym akcentem tegorocznej promocji targowej było przekazanie odwiedzającym informacji o tym, że po dwuletniej przerwie spowodowanej pracami w ramach rewitalizacji Kanału Elbląskiego regularna żegluga pomiędzy Ostródą, Iławą i Elblągiem (w tym przez pochylnie, będące jedną z największych atrakcji turystycznych) zostanie przywrócona od 1 czerwca 2015 r.

  Logowanie


  multimedia: Foto | Wideo

  6e675abfba5d9208c6b926d993c2c21d.jpg

  Licznik odwiedzin

  134

  Wyszukiwarka

  Subskrypcja

  "Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"

  Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

  oraz budżetu województwa warmińsko-mazurskiego.

  Copyright © kraina kanału elbląskiego.   |     All rights reserved.