kraina kanału
elbląskiego

 • wersje językowe

 • Polski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • English (UK)
 • Grupowe zdjęcie wystawców oraz lokalnych władz samorządowych.

  Tourism and Events Expo (TEE) to I edycja biznesowych targów turystycznych odbywających się w Expo Arena Mazury w Ostródzie, drugim największym Centrum Targowo – Konferencyjnym w Polsce i największym w północno-wschodniej części kraju. Impreza odbyła się w dniach 8-9.10.2015 r. Powiat Ostródzki był jednym z kluczowych wystawców TTE, a Wicestarosta Edmund Winnicki uczestniczył w oficjalnym uroczystym otwarciu targów.

   
   
   
   
   
  Powiat Ostródzki, Informacja Turystyczna (Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna), Kraina Kanału Elbląskiego, Żegluga Ostródzko-Elbląska oraz partnerzy z Czech: Województwo Usteckie, magazyn turystyczny, Travel Profi, region Morawsko-Śląski, stworzyli wspólną ekspozycję promocyjną, usytuowaną w eksponowanym sektorze hali nr 4 Arena Expo. Architekturę, konstrukcję i zabudowę stoiska przygotowali i wykonali pracownicy Wydziału Promocji powiatu. Polsko-czeskiej ekspozycji wizerunkowej towarzyszyło 12 przedsiębiorstw – 3 polskie z powiatu ostródzkiego i 9 czeskich.

  W tym dwudniowym wydarzeniu turystycznym wzięło udział ponad 60 wystawców, a jego tematyka oscylowała wokół turystyki biznesowej (rynek MICE – Meetings, Incentives, Conferences, Events), turystyki medycznej i przyjazdowej. Targi odbyły się w nowej formule nawiązywania kontaktów branżowych „Biznes to Biznes” (B2B). Formuła B2B to innowacja na polskich targach turystycznych sprawiająca, że ich uczestnicy odnotowują wysoki stopień satysfakcji z udziału w imprezie, a targi szybko zyskują markę w rynkowej branży.

  Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie zapewnił obsługę kateringową stoiska podczas trwania targów. W ten sposób młodzież z klas o profilu gastronomiczno-turystycznym poznawała praktyczne arkana swego przyszłego zawodu.
   
   

   

  Logowanie


  multimedia: Foto | Wideo

  feb5d77d69bc5ccd640df8238d795ba6.jpg

  Licznik odwiedzin

  122

  Wyszukiwarka

  Subskrypcja

  "Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"

  Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

  oraz budżetu województwa warmińsko-mazurskiego.

  Copyright © kraina kanału elbląskiego.   |     All rights reserved.