kraina kanału
elbląskiego

 • wersje językowe

 • Polski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • English (UK)
 • Uprzejmie informujemy, iz strona krainakanaluelblaskiego.com jest w trakcie modernizacji. Informacje dostępne na niej mogą być nieaktualne.

  W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem obszaru Lokalną Grupą Działania Łączy nas Kanał Elbląski tel. tel./fax: +48 55 239 49 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

   

  Zwycięzcy meczu piłki na wodzie na podium

  Tegoroczna impreza związana z promocją tego unikalnego w skali światowej obiektu odbyła się w Iławie dnia 27.08.2016 r. W wydarzeniu uczestniczył Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego oraz Marek Polański, starosta powiatu iławskiego

  Fryz nad stoiskiem KKE

  Kraina Kanału Elbląskiego zaprezentowała swoją szeroką ofertę turystyczną na stoisku National Geographic Traveler. W dniach 15-17 października br. przedstawiciele powiatów: ostródzkiego, elbląskiego i iławskiego uczestniczyli w jednych z największych międzynarodowych targów, które rokrocznie odbywają się w Poznaniu – Tour Salon.

  Grupowe zdjęcie wystawców oraz lokalnych władz samorządowych.

  Tourism and Events Expo (TEE) to I edycja biznesowych targów turystycznych odbywających się w Expo Arena Mazury w Ostródzie, drugim największym Centrum Targowo – Konferencyjnym w Polsce i największym w północno-wschodniej części kraju. Impreza odbyła się w dniach 8-9.10.2015 r. Powiat Ostródzki był jednym z kluczowych wystawców TTE, a Wicestarosta Edmund Winnicki uczestniczył w oficjalnym uroczystym otwarciu targów.

  Logowanie


  multimedia: Foto | Wideo

  feb5d77d69bc5ccd640df8238d795ba6.jpg

  Licznik odwiedzin

  4

  Wyszukiwarka

  Subskrypcja

  "Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"

  Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

  oraz budżetu województwa warmińsko-mazurskiego.

  Copyright © kraina kanału elbląskiego.   |     All rights reserved.